ALFA Spoon

75,00 Kč

(179,69 Kč 100 g)

S DPH

Balení 48 g

S přidáním Alfa Spoon, která obsahuje výrazný podíl kurkumy, vznikne v pokrmech specifická indická chuť. Na začátku vaření doporučujeme tuto směs koření krátce osmahnout na oleji a pak teprve přidat další suroviny.

Složení

Římský kmín, kurkuma, asafoetida, koriandr, anýz, chilli

Množství
Skladem

Podívejte se na recepty

 • KITCHARI

  KITCHARI

  Je to zdravé? Nepochybně! Kitchari – klasický ajurvédský pokrm z rýže basmati a mung dalu má blahodárné harmonizační účinky na lidský organismus. V Indii se říká, že je to jídlo chudých i králů.
  Více
 • INDICKÁ ČOČKOVÁ POLÉVKA S KAPUSTOU

  INDICKÁ ČOČKOVÁ POLÉVKA S KAPUSTOU

  Mám rád tuhle polévku díky její vyvážené chuti! Recept jsme mnoha pokusy přivedli k dokonalosti. Při vaření se vaší kuchyní bude linout úžasná vůně koření a osmaženého kokosu. Všichni se budou ptát, co dobrého připravujete. Až ochutnají, budete pro ně tím nejlepším kuchařem/kuchařkou všech dob!
  Více
 • VEGANSKÝ SHAHI PANEER

  VEGANSKÝ SHAHI PANEER

  Shahi Paneer je královský pokrm, slavnostní jídlo, které se v Indii připravuje z tradičního sýra „panýru“, to je druh jednoduchého středně tvrdého čerstvého sýra z plnotučného kravského mléka. Možná si myslíte: „To jistě nemohu připravit vegansky.“ Ale ano! Do veganského Shahi Paneeru potřebujete místo panýru dobré tofu. Kombinace rajčat, kešu oříšků, koriandru, smetany a koření ladí perfektně!
  Více
 • CHANA MASALA

  CHANA MASALA

  Ještě jste nikdy nevyzkoušeli žádné indické jídlo? Tento tradiční recept z cizrny a rajčat vás nadchne! Protože se k zahuštění použije jedna uvařená brambora, je tento pokrm navíc bezlepkový!
  Více
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.