GREEN Spoon

75,00 Kč

(215,63 Kč 100 g)

S DPH

Balení 40 g

Harmonická evropská univerzální směs s jedinečnou lehce pikantní chutí, která nemůže chybět v žádné kuchyni. Výborné koření pro dochucení salátů, zeleniny a dresingů, do polévek ale i na těstoviny a pomazánky.

Složení

Cibule, česnek, paprika, pepř bílý, petržel, rajčata

Množství
Skladem

Podívejte se na recepty

 • SALÁT GREEN SPOON A SALÁT S ČERVENOU ŘEPOU

  SALÁT GREEN SPOON A SALÁT S ČERVENOU ŘEPOU

  Věříte také, že čerstvá zelenina je zdravá? No tak si udělejte hned dva saláty! Jeden zelený a druhý červený. Budete fit a jídlo ještě k tomu vypadá pěkně barevně.
  Více
 • AVOKÁDOVÁ POMAZÁNKA

  AVOKÁDOVÁ POMAZÁNKA

  Hledáte něco zdravého? Vyčarujte si znamenité jídlo! Již při prvním soustu si jistě zamilujete naši skvělou kombinaci z avokáda, limetky, cizrny, kokosu a směsi koření GREEN SPOON. ☺
  Více
 • ŘEDKVIČKOVÝ SALÁT

  ŘEDKVIČKOVÝ SALÁT

  Máte rádi ředkvičky? Ředkvičky na imunitu! ☺ Všechny malé ředkvičky i velké ředkve jsou bohaté na vitamíny a minerály, čistí organismus a bystří mozek. Proto se vyplatí zařadit je do svého jídelníčku. Koneckonců, jsou chutné a dostupné. Udělejte si z nich například salát. Spolu se směsí koření GREEN SPOON získá úžasnou chuť.
  Více
 • SEITAN MASO PRO VEGANY

  SEITAN MASO PRO VEGANY

  Maso bez krve? To je nesmysl! Zkuste SEITAN - základ mnoha výborných veganských pokrmů. Seitan je zdrojem bílkovin (obsahuje pšeničný protein), má velmi univerzální použití, můžete jej dusit, péct, vyválet na nudličky, vařit marinovat, restovat. Je výborný pro osoby, které jsou alergické na sóju. Na druhou stranu je seitan naprosto nevhodný pro alergiky na lepek a celiaky.
  Více
 • XAVEROVY ŠPAGETY

  XAVEROVY ŠPAGETY

  Poznáte správně medvědí (lidově též lesní) česnek? Voní po česneku! Čerstvý medvědí česnek je velmi bohatý na vitamín C, obsahuje éterické oleje a další důležité látky, jako například magnézium a železo. Je proto nejméně tak zdravý jako jeho příbuzný, česnek – ovšem bez toho, že by ovlivňoval tělesný pach.
  Více