GREEN Spoon

75,00 Kč

(215,63 Kč 100 g)

S DPH

Balení 40 g

Harmonická evropská univerzální směs s jedinečnou lehce pikantní chutí, která nemůže chybět v žádné kuchyni. Výborné koření pro dochucení salátů, zeleniny a dresingů, do polévek ale i na těstoviny a pomazánky.

Složení

Cibule, česnek, paprika, pepř bílý, petržel, rajčata

Množství
Skladem

Podívejte se na recepty

 • ZAPEČENÉ TĚSTOVINY

  ZAPEČENÉ TĚSTOVINY

  Máte rádi těstoviny? Za úvodní nenápadnou fotografií se skrývá mnohokrát pochválený recept z naší kuchyně.
  Více
 • SALÁT MARCEL

  SALÁT MARCEL

  Chcete natankovat protejny a vitamíny? V tomto salátu jsou luštěniny, slunečnicová semínka a spousta zelené rukoly. Takže kombinace všeho, co vegan nejvíce potřebuje. ☺
  Více
 • SALÁT GREEN SPOON A SALÁT S ČERVENOU ŘEPOU

  SALÁT GREEN SPOON A SALÁT S ČERVENOU ŘEPOU

  Věříte také, že čerstvá zelenina je zdravá? No tak si udělejte hned dva saláty! Jeden zelený a druhý červený. Budete fit a jídlo ještě k tomu vypadá pěkně barevně.
  Více
 • AVOKÁDOVÁ POMAZÁNKA

  AVOKÁDOVÁ POMAZÁNKA

  Hledáte něco zdravého? Vyčarujte si znamenité jídlo! Již při prvním soustu si jistě zamilujete naši skvělou kombinaci z avokáda, limetky, cizrny, kokosu a směsi koření GREEN SPOON. ☺
  Více
 • ŘEDKVIČKOVÝ SALÁT

  ŘEDKVIČKOVÝ SALÁT

  Máte rádi ředkvičky? Ředkvičky na imunitu! ☺ Všechny malé ředkvičky i velké ředkve jsou bohaté na vitamíny a minerály, čistí organismus a bystří mozek. Proto se vyplatí zařadit je do svého jídelníčku. Koneckonců, jsou chutné a dostupné. Udělejte si z nich například salát. Spolu se směsí koření GREEN SPOON získá úžasnou chuť.
  Více
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.